Contractmanager ICT
Opdracht ID: 38899
Budget: € 70 tot € 90 p.u.
Geplaatst: 11-02-2025
Reacties: 0
Locatie: Utrecht, België
Laatst gewijzigd: 14-05-2025
Status: Gesloten
Let op!
"Omdat de inhoud van deze opdracht een verhoogd risico met zich brengt voor de arbeidsrelatie/verhouding van de Opdrachtgever naar een zzp'er toe (indicatie: schijnzelfstandigheid/arbeidsovereenkomst), is het niet mogelijk om deze opdracht als zzp'er uit te voeren. Zzp'ers hebben wel de mogelijkheid te kunnen reageren op de opdracht, maar wanneer de opdracht aan een zzp'er gegund wordt, dient hij/zij in dienst (Payroll/Detachering/Uitzendbureau) te gaan om de opdracht uit te kunnen voeren. De inschrijver dient hier bij de gehele inschrijving rekening mee te houden. Dat betekent dat de inschrijver bij zijn/haar reactie in het 'opmerkingen' veld expliciet moet benoemen via welke partij hij/zij de opdracht gaat vervullen. Of dat de inschrijving al direct via deze partij gedaan wordt."
Het Team
Ons team Inkoop & Contractmanagement is volop in ontwikkeling en blijft groeien. Het team bestaat uit Contract -en Leveranciersmanagers, vari?rend van junior tot aan senior. Samenwerking en meedenken is voor ons vanzelfsprekendheid. Door onze betrokkenheid bij Gebruikersverenigingen van gemeentelijke applicaties en onze deelname aan de Vakgroep Strategisch Leveranciersmanagement VNG en onze ondersteuning aan overkoepelende provinciale contracten dragen we mee aan een maatschappelijke verantwoordelijkheid om ICT betrouwbaar en beheersbaar aan te schaffen.
Opdracht
Samen met de andere contract- en leveranciersmanagers ben je verantwoordelijk voor de ICT-contracten van Ons en onze partners. In deze functie:
o Beheren en optimaliseren van je (interne)klant- en leveranciersrelaties: Je bent verantwoordelijk voor 'jouw' ICT-leveranciers en bespreekt de financi?le en contractuele aspecten van de dienstverlening;
o Monitoren en verbeteren van contractprestaties: Je evalueert de effectiviteit en doelmatigheid van contracten, stelt verbeteringen voor en implementeert deze om onze dienstverlening te optimaliseren;
Je werkt veel samen met collega's van de afdelingen ICT Operations en ICT Regie aan het inrichten van contracten volgens de vastgestelde governance en procedures.
Opleidisngsniveau
o HBO
o WO
Eisen
o Minimaal een afgeronde hbo bachelor opleiding
o In bezit van certificaten in Cats CMen/ofNevi Contractmanagement
o Aantoonbare werkervaring met contractmanagement binnen de ICT-sector
Wensen
o Minimaal een afgeronde hbo bachelor opleiding op het gebied van ICT en/of inkoop
o Aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar met GIBIT-contractvoorwaarden
o Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring met contractmanagement op het gebied van ICT binnen een overheidsorganisatie
o Uiterlijk beschikbaar per 3 maart 2025 voor gemiddeld 32 uur per week (10 punten)