Proces Manager
Opdracht ID: 36340
Budget: € 100 tot € 100 p.u.
Geplaatst: 23-08-2024
Reacties: 0
Locatie: Apeldoorn, België
Laatst gewijzigd: 02-12-2024
Status: Gesloten
Omschrijving Beheer en Ontwikkeling IT
Waar loopt de grens tussen uw tuin en die van uw buurman? En welk vastgoed is van wie? Het Kadaster registreert van al het vastgoed (grond en gebouwen) in Nederland wie welke rechten heeft. We hebben heel veel data over alles onder, op en boven de grond en willen maximale waarde halen uit deze data. Naast onze wettelijke taak, beheert het Kadaster ook voorzieningen van andere organisaties, de Landelijke Voorzieningen. Zo beheren wij onder andere de WOZ Landelijke Voorziening en de Basisregistratie Adressen en gebouwen (BAG): alle adressen en gebouwen in Nederland, zoals bouwjaar, oppervlakte, gebruiksdoel en locatie op de kaart.
Binnen Beheer en Ontwikkeling IT werken we met Scrum en DevOps en zijn de teams integraal verantwoordelijk voor de volledige technische dienstverlening, van idee tot productie. Vanuit een dynamische omgeving bieden wij een informele werksfeer. Soms werkt het beter om even je zinnen te verzetten en kan je met je teamgenoten een potje tafeltennis spelen, gamen of met de 3D printer een ontwerp realiseren. Ook hebben we een innovation hub om in een andere sfeer samen te werken.
Jouw meerwaarde als Proces Manager
Het Kadaster staat aan de vooravond van een ingrijpende verandering waarbij een groot deel van de infradiensten opnieuw aanbesteed gaan worden alsmede de samenwerking met een toekomstige externe-SIAM leverancier. Als Proces Manager kom je te werken in het processenteam van het Kadaster binnen de Directie BOI (Beheer en Ontwikkeling Informatietechnologie). Je bent hierbij verantwoordelijk voor het aansturen van meerdere externe IT leveranciers voor levering van gecontracteerde (applicatie)diensten en implementatie van procesverbeteringen. Je onderhoudt contacten met onze interne klanten binnen de Directies BOI, ODR en DGV (waaronder de DevOps teams, de Productmanagers en Productowners).
Concreet: je opereert op operationeel/tactisch niveau, waar nodig op strategisch niveau. Je bent inzetbaar op verschillende vlakken binnen procesmanagement (Incident, Change, Problem, Config enz). Ook Service Level Management heeft geen geheimen voor je. Je werkt samen met verschillende grote IT leveranciers en met de interne IT-organisatie om wensen te vertalen naar goede oplossingen die passen in de IT-strategie. Je werkt nauw samen met de verschillende stakeholders in je werkveld.
Opleidisngsniveau
o HBO
Eisen
o U voegt slechts ??n Nederlandstalig curriculum vitae (cv) toe. Uit. Indien u naar oordeel van het Kadaster niet voldoet aan de gestelde eisen, zal uw offerte terzijde worden gelegd en niet worden meegenomen in de beoordeling van de gunningscriteria. Onderstaand de eisen waar de kandidaat aan moet voldoen. Per eis (kort) toelichten waarom de kandidaat in uw ogen aan de eis voldoet. Verwijzen naar het CV volstaat niet
o Hbo-werk- en denkniveau, bij voorkeur IT gerelateerd
o Minimaal 3 jaar Kennis en ervaring op het gebied van ITSM
o ITIL V4 gecertificeerd
o SIAM Foundation gecertificeerd
o Minimaal 2 jaar ervaring met procesontwerp
o Kennis van en ervaring met Agile werken
o Jaar ervaring met ServiceNow
Wensen
o U toont duidelijk aan (max 300 woorden) op welke wijze u in vorige opdrachten hebt bijgedragen aan procesimplementatie in het bijzonder in een SIAM ECO-systeem met gebruik van ServiceNow. Beschrijf uw rol, uw specifieke bijdrage en het eindresultaat. Beschrijf dit voor zowel de soft skills die u bezit als de inhoudelijke expertise die u mee brengt (zie ook opdrachtomschrijving en verantwoordelijkheden)