Platform Manager
Opdracht ID: 14653
Budget: € 30 tot € 50 p.u.
Geplaatst: 24-10-2019
Reacties: 0
Locatie: , België
Laatst gewijzigd: 24-10-2019
Status: Gesloten
Beste freelancer,
Wij zijn op het moment bezig om een nieuw platform te cre?ren die rond 1 november online word gezet. Dit platform is voor video makers en bedrijven die video licenties willen kopen.
Aan ??n kant hebben we de videomakers die videos naar het platform kunnen uploaden, wij zullen deze videos op onze website zetten voor video verkoop. Wij zullen de inkomsten claimen als mensen illegaal deze videos uploaden en later bieden we misschien nog extra opties voor de videomaker. De videomaker krijgt van de inkomsten een percentage.
Aan de andere kant hebben we bedrijven die licenties kopen. Ze kunnen een ??nmalige licentie kopen van ??n video met een vast bedrag, of ze kunnen een abonnement nemen op de hele video library en dan moeten ze aangeven hoevaak ze videos gebruiken en ons een percentage van hun totale inkomsten uitbetalen zodat wij hiervan weer een deel kunnen verdelen over alle videomakers.
Voor dit platform zoeken we een manager die de volgende taken dagelijks kan bij houden:
- Pending uploads: op het platform worden videos geupload door video makers. Jij moet de videos bekijken en beoordelen of je denkt dat ze zelf gemaakt zijn. Zit er geen copyright muziek onder, zitten er niet stukjes in van andere, is het geen game? Elke video goed of afkeuren (afkeuren met korte reden erbij)
- Pending users: mensen die een account aanmaken moet je beoordelen, is alle informatie ingevuld en is het serieus ingevuld? Ook controleren of BTW nummer echt een bestaand BTW nummer is via Europese Comissie site. Accounts goedkeuren of afkeuren.
- Content ID: de videos die geupload en goedgekeurd worden moeten naar het YouTube en/of Facebook Content ID systeem worden geupload, het ligt eraan of ze Facebook, YouTube of beide hebben aangevinkt. Je moet ze downloaden en uploaden met hun specifieke code erin. Dit heb je overzichtelijk in je manager account op het platform.
- Facebook rights manager bijhouden, manual reviewen doen, overlaps en disputes.
- Facebook rights manager al onze videos die er nog niet opstaan erop zetten
- De live chat op het platform bijhouden en op vragen reageren (ingewikkeldere zaken naar hun op terug komen via email, je krijgt je eigen email adres)
- Manual claims YouTube: mensen zullen manual claims insturen, dit betekend dat hun illegale reuploads van YouTube doorsturen deze moet je controleren, komen ze echt overeen (kan je zien aan de time stamps die ze doorgeven), en dan manual claimen via het CMS.
- Mails bijhouden en op allemaal reageren, ingewikkeldere zaken kunnnen naar mij toegestuurd worden.
- Promotie voor het platform. Ik stuur je mail adressen door en Instagram gebruikersnamen en je moet aan deze mensen het idee pitchen, hun vragen beantwoorden en ze hopelijk overtuigen om het platform te gaan gebruiken. Indien ik geen email adressen of gebruikersnamen heb doorgestuurd dan kan je ook zelf opzoek naar video makers die je een bericht kan sturen.
- Er kunnen ook nog altijd spontaan andere taken bij komen, maar dit zijn de hoofdtaken.
- Het platform is Engels! Het is dus belangrijk dat je goed Engels kan om de vragen van klanten te beantwoorden.
Natuurlijk volgt hier allemaal nog een duidelijkere uitleg over. Denk je dat je dit kan? Heb je hier al ervaring mee? We horen graag van je!