Minicompetitie inhuur Senior Projectmanager
Opdracht ID: 38812
Budget: € 135 tot € 170 p.u.
Geplaatst: 06-02-2025
Reacties: 0
Locatie: Hoofddorp, België
Laatst gewijzigd: 13-05-2025
Status: Gesloten
Functieomschrijving
LVNL is op zoek naar een ervaren doorgewinterde senior project manager. Als senior project manager neem je de regie, breng je structuur aan en geef je richting. Daarbij volg je de processen die hiervoor zijn ingericht en zorg je voor afstemming met de LVNL programma manager.
Programma
Binnen het programma Grond Operatie Schiphol (GOS) zijn we op zoek naar een senior project manager voor het onderdeel Tug Release Points (TRP). Dit onderdeel is een belangrijke pijler voor het aanpassen van de vertrekprocedures die nodig zijn om de luchtkwaliteit op Schiphol te verbeteren. Het bestaat uit een sectordeel en een intern LVNL deel met daarbij de volgende resultaatgebieden:
Sector groep TRP
Als senior project manager geef je leiding aan een multi stakeholder team voor het onderdeel TRP onder het sector programma VDME (Vliegtuig en Diesel Motor Emissies). Dit onderdeel is nieuw en moet nog ingericht en gestructureerd worden.
Taken
Taken voor de senior project manager zijn onder andere:
o Het inrichten van de benodigde sector project groepen.
o Het opstellen en uitvoeren van een jaarplan met heldere scope en doelen.
o Het vormgeven van een voortgang rapportage.
o Co?rdinatie van de praktijk trials voor TRP en een gedegen evaluatie daarvan.
Je rapporteert aan het sector programma management team waar ook de LVNL programma manager GOS onderdeel van uit maakt.
Inhuur Senior projectmanager Interne LVNL co?rdinatie
Binnen LVNL co?rdineer je het onderdeel TRP onder het programma GOS. Als project manager zorg je voor de benodigde experts en co?rdineer je de activiteiten om de TRP procedures te ontwerpen, evalueren en implementeren. Je volgt hierbij de processen die hiervoor zijn ingericht.
Documentatie en Rapportage
Je zorgt voor:
o De benodigde project documentatie.
o De voorbereiding van de besluitvorming richting de verschillende MT's.
o Afstemming met andere projectleiders waar nodig.
Je rapporteert aan de LVNL programma manager GOS.
Opleidisngsniveau
o WO
Eisen
o Universitair werk- en denkniveau
o Ruime kennis en ervaring op het gebied van project en programma management
o Ruime kennis en ervaring met stakeholder- en relatiemanagement
o Ruime kennis en ervaring met ATM-vraagstukken en processen
o Ervaring met de introductie van nieuwe airport en airside operations processen en procedures
o Organisatiebewustzijn & sensitiviteit
o Beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift
o Doortastende en resultaatsgerichte werkhouding