Projectsecretaris VTH EV
Opdracht ID: 38811
Budget: € 75 tot € 94 p.u.
Geplaatst: 06-02-2025
Reacties: 0
Locatie: Den Haag, België
Laatst gewijzigd: 16-05-2025
Status: Gesloten
Functieomschrijving
Jij gaat aan de slag als secretaris met een focus op de dossiers vergunningverlening, toezicht en handhaving (VTH) en omgevingsveiligheid, binnen het team Leefomgeving.
Opgaves
De opgaves op deze dossiers zijn gerelateerd aan de invoering van de Omgevingswet, de energietransitie, de activiteiten die voortvloeien uit het Interbestuurlijke Programma Vergunningen, Toezicht en Handhaving (IBP VTH) en de Meerjarenagenda Versterking Omgevingsveiligheid (MVO).
Communicatie
Dit betekent dat je ook regelmatig zult schakelen met het programmateam Omgevingswet en het programmateam Energie.
Ondersteuning
Jij bent de steun en toeverlaat voor de beleidsadviseur op de dossiers VTH en omgevingsveiligheid en houdt de link tussen beleid en uitvoering van programma's scherp in de gaten.
Netwerken
Je bewaart het overzicht van de netwerken, onderhoudt het VNG-forum en denkt mee over hoe in praktische zin gemeenten te bereiken en betrekken op de dossiers. Denk aan ondersteuning bij webinars en/of nieuwsbrieven.
Praktische uitvoering
Je haalt een belangrijk deel van de praktische uitvoering van de beleidsadviseurs uit handen en helpt in de voorbereiding en nazorg als het gaat om de diverse directeuren- en/of bestuurlijke overleggen tussen VNG en ministeries.
Verslaglegging
Jij verzorgt de verslaglegging van netwerkbijeenkomsten van ambtenaren maar ook van bestuurders. Voor deze bijeenkomst heb je er al voor gezorgd dat de juiste mensen de uitnodiging hebben ontvangen en meegedacht over hoe de bijeenkomst in te richten.
Bijdrage aan besluitvorming
Je werkt zorgvuldig en levert een stevige bijdrage aan transparante besluitvorming.
Administratieve taken
Je ontzorgt de beleidsadviseurs bij de verwerking van de administratieve taken en schakelt waar nodig met de teamsecretaris van team Fysieke Leefomgeving.
Overlegstructuur
Daarnaast neem je deel in de overlegstructuur van secretarissen van het fysieke domein.
Opleidisngsniveau
o HBO
Eisen
o Minimaal afgeronde hbo-opleiding; in de richting van bestuurskunde en/of een studierichting in de richting van ruimtelijke (en fysieke) ordening
o Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring als (project)secretaris, projectondersteuner of Medewerker Project Management Office (PMO)
o Je beschikt over aantoonbare administratieve werkervaring bij een publieke instellingen, koepelorganisatie of belangenbehartigende organisatie
Wensen
o Aantoonbare werkervaring met het opzetten van netwerkbijeenkomsten.tot 1 jaar = 20 puntentot 2 jaar = 40 puntentot 3 jaar = 80 punten
o Aantoonbare werkervaring in de rol van (project)secretaris, projectondersteuner of Medewerker Project Management Office (PMO) bij gemeente, regionaal samenwerkingsverband of VNG.tot 2 jaar werkervaring = 0 puntentot 3 jaar werkervaring = 30 puntentot 4 jaar werkervaring = 50 punten 30%tot 5 jaar werkervaring = 70 puntenof meer jaar werkervaring = punten
o Aantoonbare werkervaring bij publieke instellingen, koepelorganisatie of belangenbehartigende organisatie met betrekking tot thema's vergunningen, toezicht en handhaving (VTH) en/of omgevingsveiligheid en/of omgevingswet. tot 2 jaar werkervaring = 0 puntentot 3 jaar werkervaring = 30 puntentot 4 jaar werkervaring = 50 puntentot 5 jaar werkervaring = 70 puntenof meer jaar werkervaring = 100 punten 30%
o Aantoonbare werkervaring in de rol van (project)secretaris, projectondersteuner of Medewerker Project Management Office (PMO) met het digitaal bijhouden van nieuwsberichten, agenda's en dossiers.tot 1 jaar = puntentot 2 jaar = 40 puntentot 3 jaar = 80 punten