Ontwikkelaar CMS
Opdracht ID: 22951
Budget: € 0 tot € 0
Geplaatst: 22-01-2020
Reacties: 0
Locatie: Turnhout, België
Laatst gewijzigd: 08-02-2020
Status: Gesloten
Beste Freelancers,
Wij hebben voor een klant een (op maat gemaakt CMS nodig), waarvan hieronder de specificaties in grote lijnen. Doen jullie zoiets en zo ja, kunnen we dan eens samenzitten om dit in detail te bespreken zodat daar een offerte voor kan worden gemaakt?
Website:
een op maat gemaakt CMS (of een modulair bestaand systeem).
Wanneer een bezoeker ingelogd is ziet die alle collecties/variaties die voor hem in het CMS aangehinkt zijn (de login die de klant krijgt is afhankelijk van wie het is andere prijstabel, andere producten). De collecties worden alfabetisch getoond. Op de onderliggende pagina's worden de variaties daarvan op een zelfgekozen volgorde getoond.
Het design van de productpagina (een variatie binnen een collectie) een linkse kolom met ~2 algemene foto's + foto's van de verschillende maten (voorzie daarbij in de mogelijk om een beschrijving toe te voegen aan elke foto), en een rechtse kolom met titel, specificaties (platte tekst naar keuze), beschikbare maten en hun voorraadstatus, en een knop "Add to selection" (zie hieronder). Eventueel kunnen we ook een shortcut "Request sample" voorzien (zelfde als "Add to list" maar voegt meteen toe als sample).
Prijzen zijn per oppervlakte en afhankelijk van de prijsklasse die aan de login toegekend werd.
Tussen de header en de body van de pagina komt een nieuw dynamisch vak waar klanten kunnen in-/uitloggen en hun selecties kunnen zien, aanpassen en bestellen. Meerdere "selecties" (lijsten, bv. per project) zijn mogelijk.
Standaard worden selecties verkleind getoond (titel of thumbnails), maar de bezoeker kan op elk moment het vak uitklappen. Op dat moment krijgt die een lijst van alle toegevoegde items te zien met naam (collectie/variatie), thumbnail, beschikbaarheid (na het kiezen van een (custom) maat of kiezen voor sample) en een checkbox (standaard aangevinkt). Het is misschien inderdaad een goed idee om de samples onder de andere items te groeperen.
Onder de lijst wordt de mogelijk voorzien om actie te nemen op de geselecteerde items (bestelling versturen, samples aanvragen, ...) en eventueel opmerkingen toe te voegen. Er wordt altijd een bevestigingsmail met de betreffende items naar beide partijen gestuurd.
Minstens bij de eerste login moet de bezoeker eerst de algemene voorwaarden en privacyverklaring accepteren.
Bezoekers kunnen zelf geen logins aanmaken, die maakt de klant op vraag zelf aan, en kent daar ook een prijsklasse aan toe.
Voor elke loginpoging wordt het IP gelogd (moet vermeld worden in privacyverklaring) zodat we misbruik kunnen detecteren (een login vanuit China met een Amerikaanse account). Dit zal niet 100% waterdicht ( een VPN kan dit makkelijk omzeilen).
Voorraad wordt via het (manueel) opladen van een Excel file (.xlsx, alternatief .csv) in vast afgesproken formaat (bv. "collectie" "variatie" "voorraad maat") ge?pdatet.
In het CMS kan de klant naast het aanpassen van pagina's, collecties, logins en voorraad ook inzicht krijgen in de lijsten van verschillende klanten en wat zij recent bekeken hebben (wanneer/welke collecties; moet vermeld worden in privacyverklaring).
Met vriendelijke groeten,
Sabine Van eemeren