Free lance lead generation
Opdracht ID: 13779
Budget: € 0 tot € 0
Geplaatst: 03-10-2018
Reacties: 0
Locatie: , België
Laatst gewijzigd: 08-10-2018
Status: Gesloten
Wie zijn wij?
Wij zijn een jong en innovatief bedrijf dat klimaatscans verkoopt aan bedrijven. Wij willen gebouwen en de mensen die daarin leven en werken vitaler en productiever maken. Dit doen wij dmv van onze eigen klimaatsensoren.
Onze sensoren meten continu de waarden die meespelen bij het verbeteren van de luchtkwaliteit in het gebouw en getoond in onze bijbehorende app. Zo ziet de klant direct hoe het binnenklimaat is en kunt duiden welke activiteiten in het gebouw zorgen voor verandering in de luchtkwaliteit.
Wat zoeken wij?
Wij zijn op dit moment onze sales aan het uitbreiden, om daarmee te ondersteunen zijn wij op zoek naar iemand die ijzersterk is in het vinden van de juiste leads. Geloof jij ook in een vitaler en productiever werkomgeving en ben je simpelweg erg goed in sale? Wellicht kun jij ons dan verder helpen!
We zoeken een partner die waardevolle leads bij ons kan afleveren. Onder een lead verstaan wij contact gegevens van bedrijven die samen met ons willen werken aan een vitaler en productiever werkruimte voor hun personeel. Dit door het afnemen van onze "Klimaatscan pakket". Wij gaan vervolgens met deze leads aan de slag. Converteert een lead tot klant? Dan betalen we je 10% commissie over onze klimaatscan verkoopprijs. De verkoopprijs bedraagt EUR2.500,- excl btw.
Onze klimaatscan pakket heeft 5 klimaatsensoren. Jouw commissie is hierop EUR250 excl btw. Mocht jij bedrijven vinden die de klimaatscan willen doen met meer sensoren, dan ontvang jij over elke extra sensor niet 10% maar 15%.
Interesse?
Lijkt het jou interessant om ons hierbij te helpen? Of heb je een aantal vragen? Neem dan gerust contact met ons op.