Buren
Opdracht ID: 16482
Budget: € 1000 tot € 1000
Geplaatst: 08-06-2016
Reacties: 0
Locatie: Bilzen, België
Laatst gewijzigd: 08-06-2016
Status: Gesloten
Beste freelancers,
In 2015 hebben wij een huis gekocht en in september zijn wij begonnen te renoveren. Het huis van de buren was vroeger een deel van ons huis, dit is in 2006 zo gezegd gesplitst maar dit is nooit echt te goeie gesplitst. Wij hebben grote ingrijpen moeten maken om de woning terug in bewoonbare staat te maken. Onze buren proberen nu al 3 jaar hun huis te verkopen maar door hun hoge verkoopprijs hebben zij geen succes.
Wij zijn begonnen met een proces waar in maart de rechter heeft gezegd hier moet bemiddeld worden, alles wat is afgesproken tijdens de bemiddeling hebben wij gedaan. Maar een dag voor onze deadline kregen wij een mail van hun advocaat waar in beweerd word dat wij niet het nodige hebben gedaan en dat hij op 17/06 een aanvraag doet voor een proces. In dit proces vragen zij ter compensatie +/- EUR20.000,- wat een erg belachelijke som is.
Zij hebben rechtsbijstand en onze verzekering wil er niet tussen komen omdat het grootste deel van de werking is gemaakt door aannemers. Door de grote renovatie kosten, leningen en huur is het echt niet mogelijk om kosteloos geld uit te geven. Wij zijn ten einderaad en zien geen uitweg.
Wij moeten nog verwarming enzovoort in het huis plaatsen zodat wij tenminste kunnen verhuizen. Hierdoor valt de huur weg maar dit word een circus en wij weten echt niet wat wij er moeten doen.
Kan iemand ons helpen?