Blogteksten aanvullen met nieuwe subtopics
Opdracht ID: 14556
Budget: € 0 tot € 0
Geplaatst: 30-01-2020
Reacties: 0
Locatie: , België
Laatst gewijzigd: 06-02-2020
Status: Gesloten
Beste freelancer,
Op zoek naar een vlotte Nederlandse tekstschrijver om bestaande webteksten uit te breiden met bijkomende topics.
De huidige teksten gaan allemaal over bepaalde producten en bevatten reeds productreviews en koopgidsen. Denk hierbij aan de beste wasmachines, of de beste airfryers etc .
Voor elk van deze teksten wil ik de waarde voor de lezer verhogen door korte blokken tekst toe te voegen volgens de volgende opbouw:
Algemene intro 150 woorden
hierin vermeld je welk voordeel het product heeft voor de koper of waarom het zijn leven makkelijker maakt en je eindigt met een link naar het feit dat de koper dankzij ons onderzoek en onze selectie van de beste producten makkelijk een keuze kan maken
Wat is een Xyz ? ( alternatief Hoe werkt een Xyz) 150 woorden
dit enkel voor minder gekende producten , je legt kort uit wat het product is of doet
Waarom een xyz kopen ? 150-200 wooden
Iet meer uitleg over de voordelen die het product bieden aan je leven of hoe ze helpen bij bepaalde taken
Ik denk dat het gemiddeld per tekst gaat over 500 woorden, in totaal heb ik een 150 teksten die ik wil doen de komende maanden. Ik zoek schrijvers die er geen probleem mee hebben dat ze als mede auteur vermeld worden op de site , en bij voorkeur schrijvers die reeds dit soort teksten geschreven hebben.
Om deze teksten correct te schrijven dient er minimaal onderzoek te gebeuren, alle te bespreken producten zijn mainstream consumentengoederen dus op zich zouden deze teksten vlot moeten kunnen geschreven worden.
Interesse? Reageer direct!