Trainee informatiemanagement
Opdracht ID: 37126
Budget: € 80 tot € 80 p.u.
Geplaatst: 18-10-2024
Reacties: 0
Locatie: Wassenaar, België
Laatst gewijzigd: 17-01-2025
Status: Gesloten
Opdracht
Als informatiemanager ga je aan de slag in de rol van informatieadviseur, processpecialist, informatiearchitect en projectmanager. Je bent verantwoordelijk voor de samenhang in de informatiehuishouding. Je volgt de ontwikkelingen in het vakgebied op de voet en vertaalt deze naar nieuwe projecten. Je stelt projectplannen op en vertaalt deze naar een meerjarige projectkalender c.q. uitvoeringsprogramma. Natuurlijk neem je de planning van de capaciteit van de collega's mee in het plan en plan je de financi?n. Je deelt je idee?n met het team en je geeft het management gevraagd en ongevraagd advies. Met deze aanpak geef je de innovatie- en digitaliseringsagenda vorm. Dit doe je in goede samenwerking met je collega's van de eenheid Informatie & Datamanagement. De I&D professionals stuur je (functioneel) aan in hun rol binnen het informatiedomein. Een allround functie want je bent ook accountmanager en sparringpartner voor de interne stakeholders van Wassenaar en Voorschoten en onze partners in de regio.
Waar ga jij je tanden in zetten?
Het verbeteren van onze informatievoorziening is een doorlopend proces. De politiek stelt voortdurend nieuwe vragen en eisen die accurate gegevens en informatie vereisen. Jouw taak is het ontwikkelen van een betrouwbare informatievoorziening die, ongeacht de aard van het verzoek, snel en nauwkeurig de gevraagde gegevens en informatie kan leveren. Hiermee zorgen we ervoor dat er altijd een solide basis is voor politieke afwegingen en besluitvorming.
De groei en verbetering van onze organisatie vereist een sterke focus op onze werkprocessen. Hoe doeltreffender en doelmatiger deze processen zijn ingericht, des te hoger de kwaliteit van de gegevens die onze systemen leveren. Deze hoogwaardige gegevens vormen de basis voor betrouwbare informatie, essentieel voor effectieve besluitvorming en sturing. Met jouw expertise draag je bij aan verbeteringen in de processen.
Opleidisngsniveau
o HBO
o WO
Eisen
o Een afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau
o Kandidaat is bereid om bij wederzijds goedvinden na initi?le opdrachtduur kosteloos bij opdrachtgever in dienst te treden (minimaal 1250 uur)
o Aantoonbare werkervaring of stage ervaring in de afgelopen 5 jaar op het gebied van informatiemanagement
Wensen
o Afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau in de richting bedrijfs-/bestuurskunde of Informatiemanagement
o Aantoonbare werkervaring of stage ervaring met het ontwikkelen van informatievoorziening, licht
o Aantoonbare werkervaring binnen een overheidsorganisatie
o Detacheerder verzorgt gedurende het detacheringstraject een informatiemanagement ontwikkeltraject