Telefonische support voor e-commerce klanten
Opdracht ID: 18038
Budget: € 30 tot € 30 p.u.
Geplaatst: 30-11-2017
Reacties: 5
Locatie: , België
Laatst gewijzigd: 13-12-2017
Status: Gesloten
Als toonaangevend E-Commerce development bureau zijn we op zoek naar versterking op de telefonische support. In eerste instantie hebben we iemand nodig die de klant te woord kan staan en gesprekken kan filteren, om op deze manier onze support mensen te helpen hun tijd beter te managen.
Standaard zaken als 'hebt u de cache geleegd?' en andere veel voorkomende vragen moeten direct opgelost kunnen worden met de klant en we vullen hiervoor samen een nieuwe rubriek in onze interne wiki (FAQ). Ook zul je regelmatig status vragen beantwoorden door de informatie op te zoeken in onze systemen of via de chat te bespreken met onze project managers.
Voor meer complexe support vragen kan er doorgeschakeld worden naar een technisch medewerker en voor sales vragen kan er een terugbel afspraak worden gepland.
Ben je echter in staat om ook verder gaande technische support te bieden voor webshop klanten (hulp met Magento voornamelijk) en kun je een rol spelen in de verkoop, dan zijn dit grote pluspunten die zullen zorgen voor loonsverhoging en kansen binnen onze organisatie. Uiteraard verschaffen we graag de nodige training op deze vlakken.