Software Ontwikkelaar Bloomreach Hippo
Opdracht ID: 37055
Budget: € 120 tot € 120 p.u.
Geplaatst: 16-10-2024
Reacties: 0
Locatie: Utrecht, België
Laatst gewijzigd: 17-01-2025
Status: Gesloten
Functieomschrijving
Voor de Productielijn Bedrijfsvoering, cluster Kennis- en Informatievoorzieningen Politie zijn we op zoek naar een vakbekwame en breed geori?nteerde Full Stack Developer. Wij ondersteunen de Nationale Politie met innovatieve software oplossingen (zogenaamde Blue applicaties) om binnen de organisatie effectief samen te werken. Hierbij kan je denken aan het (vernieuwde) intranet van de politie of een app voor de collega's op straat.
Werkomgeving
Binnen ons cluster werken we met feature teams. Deze teams zijn van A tot Z verantwoordelijk voor de diverse applicaties in onze portefeuille.
Opleidisngsniveau
o HBO
Eisen
o De door Inschrijver aangeboden kandidaat is gedurende de uitvoering van de gehele Opdracht in loondienst bij Opdrachtnemer en geen ZZP'er / ondernemer.. Tevens zijn uitgesloten ondernemers in dienst van een eigen BV. Deze eis blijft van toepassing gedurende de gehele uitvoering van de opdracht. Wanneer blijkt dat de kandidaat niet kan voldoen aan deze eis, zal dit leiden tot uitsluiting van de Inschrijver
o De kandidaat heeft in de afgelopen 8 jaar minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring met Angular. expliciet in het CV bij de werkzaamheden. waar deze ervaring uit blijkt, benoem de naam van de opdrachtgever(s) en de perioden (mm-jjjj t/m mm-jjjj)
o De kandidaat heeft in de afgelopen 5 jaar minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring met Java. in het CV bij de werkzaamheden. ervaring uit blijkt, benoem de naam van de opdrachtgever(s) en de perioden (mm-jjjj t/m mm-jjjj)
o De kandidaat heeft in de afgelopen 5 jaar minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring met Bloomreach Hippo. eis expliciet in het CV bij de werkzaamheden. de perioden (mm-jjjj t/m mm-jjjj)
o De kandidaat heeft in de afgelopen 5 jaar minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring met .Net. in het CV bij de werkzaamheden. ervaring uit blijkt, benoem de naam van de opdrachtgever(s) en de perioden (mm-jjjj t/m mm-jjjj)
o De kandidaat heeft in de afgelopen 5 jaar minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring met typescript. expliciet in het CV bij de werkzaamheden. waar deze ervaring uit blijkt, benoem de naam van de opdrachtgever(s) en de perioden (mm-jjjj t/m mm-jjjj)
Wensen
o De kandidaat heeft aantoonbare werkervaring met Bloomreach Hippo. Benoem het nummer van deze wens expliciet in het CV bij de werkzaamheden. opdrachtgever(s) en de perioden (mm-jjjj t/m mm-jjjj). Motiveer de rol van de kandidaat, geef in de toelichting aan hoeveel maanden ervaring met bovenstaande is opgedaan en geef een inhoudelijke situatieschets waaruit deze werkervaring blijkt. De toelichting is beknopt, to the point en mag daar waar nodig puntsgewijs. Middels deze toelichting zal de mate van bekwaamheid beoordeeld worden d.m.v. een puntenverdeling. Tevens zal een inhoudelijke verificatie van dit criterium in de interviewfase plaatsvinden. Alleen een verwijzing naar het CV of een algemene motivatie is niet voldoende en zal geen punten genereren. kandidaat heeft geen aantoonbare werkervaring met Bloomreach Hippo. 3/5= De kandidaat heeft 1 tot 3 jaar aantoonbare werkervaring met Bloomreach Hippo. 5/5= De kandidaat heeft 3 jaar of meer aantoonbare werkervaring met Bloomreach Hippo
o De kandidaat heeft aantoonbare werkervaring met scrum. Motiveer de rol van de kandidaat, geef in de toelichting aan hoeveel maanden ervaring met bovenstaande is opgedaan en geef een inhoudelijke situatieschets waaruit deze werkervaring blijkt. De toelichting is beknopt, to the point en mag daar waar nodig puntsgewijs. Middels deze toelichting zal de mate van bekwaamheid beoordeeld worden d.m.v. een puntenverdeling. Tevens zal een inhoudelijke verificatie van dit criterium in de interviewfase plaatsvinden. Alleen een verwijzing naar het CV of een algemene motivatie is niet voldoende en zal geen punten genereren. Onvoldoende t.a.v. de overige aanbiedingen 1/5= Matig t.a.v. de overige aanbiedingen 2/5= Voldoende t.a.v. de overige aanbiedingen 3/5= Ruim voldoende t.a.v. de overige aanbiedingen 4/5= Goed t.a.v. de overige aanbiedingen 5/5= Uitstekend t.a.v. de overige aanbiedingen
o De kandidaat heeft aantoonbare werkervaring in een soortgelijke rol binnen een (semi)overheidsorganisatie en/of Politie (>