Online Marketeer/Projectmanager
Opdracht ID: 32783
Budget: € 55 tot € 75 p.u.
Geplaatst: 20-01-2023
Reacties: 0
Locatie: , België
Laatst gewijzigd: 12-05-2023
Status: Gesloten
Beste Freelancer,
? Zelfstandig, maar doelgericht werken op de werkplek van jouw keuze.
? Kwaliteit leveren voor onze toffe klanten, die jouw inbreng enorm waarderen. En wij natuurlijk ook!
? Samenwerken met ons levert jou een loyale partner op, die veel vrijheid geeft.
Wij zijn op zoek naar een freelance/ZZP collega met veel kennis van online marketing en die gespecialiseerd is in projectmanagement of alle kwaliteiten bezit die een secure projectmanager nodig heeft.
Als marketingbureau werken wij samen met zeer uiteenlopende bedrijven. En die afwisseling spreekt jou erg aan.
Als projectmanager heb je of kun je
- Sparren op diverse niveaus: met onze klanten, freelancers, andere projectmanagers en de eigenaren.
- Kennis van diverse marketinginstrumenten en kun je meedenken over de koers die ingezet is/wordt.
- Georganiseerd werken in ons projectbord (Asana), controleren op kwaliteit, tijdspaden en budget en alles van A tot Z in goede banen leiden.
Dingen waar wij blij van worden
? Iemand die aanvoelt wat een klant nodig heeft en daarop kan anticiperen.
? Uitgaande communicatie zonder spelfouten, e-mails hebben een goede aanhef en worden netjes afgesloten.
? Verantwoordelijkheidsgevoel: jij bent degene die een project succesvol maakt.
? Je denkt op hoofdlijnen, maar controleert ook op details.
? Jij durft leiderschap te tonen, ook als dingen even niet zo goed lopen.
? Je bewaakt de marketing strategie en begrijpt hoe kanalen met elkaar samenwerken voor optimaal resultaat.
Misschien heb je nog meer skills waarmee je ons kunt ondersteunen? Laat dat vooral even weten in je reactie.
Wie zijn wij?
Wij zijn een marketingbureau en ondersteunen bedrijven die geen eigen marketingteam hebben. Gespecialiseerde freelancers/zzp'ers werken als online team samen om de beste resultaten te bereiken voor onze klanten.
Bij voorkeur gaan we voor een samenwerking op de lange termijn. Wij groeien zelf ook en we verwelkomen constant nieuwe klanten. Dat betekent in de praktijk dat een eerste opdracht leidt tot een uitgebreidere samenwerking.
Tenminste, als we allebei vinden dat de samenwerking goed verlopen is en we er beiden mee door willen gaan.
Budget technisch
Het zal per klant verschillen hoeveel tijd ervoor nodig is om alles in goede banen te leiden. Wij horen graag op welke manier je nu samenwerkt met bedrijven/klanten en wat je tarief is.
Wat weten wij graag van jou?
Is je interesse gewekt? Dan horen wij graag jouw verhaal. Dat betekent: vertel vooral waarom nou juist jij de beste kandidaat bent om als projectmanager te werken.
Voorbeelden van jouw werk zien/lezen we ook graag.