Nieuw campagnebeeld - logo ontwerpen
Opdracht ID: 19729
Budget: € 800 tot € 800
Geplaatst: 14-11-2018
Reacties: 2
Locatie: Gent, België
Laatst gewijzigd: 23-12-2020
Status: Gesloten
Het ****** is op zoek naar een grafisch ontwerper die het campagnebeeld van Het Betere ****** 2019 en een nieuw logo voor Het Betere ****** en de Bronzen Uil ontwerpt. Budget dat wij hiervoor kunnen uitbesteden is maximaal EUR 1000 incl. btw.
CONCRETE OPDRACHT
o Je ontwerpt het campagnebeeld voor Het Betere ******, h?t literair festival van het ****** dat jaarlijks plaatsvindt in Gent. Surf naar https://www.*********k.be en je komt meteen in aanraking met het campagnebeeld voor onze Franse editie van 2018.
o Je ontwerpt ??n logo dat compatibel is met jouw campagnebeeld, maar ook te gebruiken is voor toekomstige edities van het festival. Het logo moet mooi gecombineerd kunnen worden met de lettercodes HBB ?n DBU
BUDGET
o Max. 800 euro excl. BTW / 1000 euro incl. BTW
WIL JIJ DIT GRAAG DOEN?
Mail een prijsindicatie en (link naar) je portfolio en reageer direct