Junior Adviseur Energietransitie
Opdracht ID: 38174
Budget: € 0 tot € 0
Geplaatst: 20-12-2024
Reacties: 0
Locatie: Sneek, België
Laatst gewijzigd: 02-04-2025
Status: Gesloten
Opdrachtomschrijving
Als junior adviseur Energietransitie ga je aan de slag met de portefeuille Energietransitie waar o.a. diverse sociale vraagstukken liggen op het vlak van de inclusieve energietransitie. Je gaat in gesprek met lokale initiatiefnemers op het gebied van de energietransitie en adviseert over de door hen (nog te) ontwikkelen initiatieven. Je gaat in gesprek over de mogelijkheden en onmogelijkheden. Ook ben je de gesprekspartner voor de energieco?peraties en informeert en inspireert hen over de activiteiten die zij hun achterban kunnen bieden. Je bent in deze rol vooral praktisch bezig, maar je denkt ook mee over nieuwe manieren om inwoners te stimuleren en te ontzorgen bij het verduurzamen.
Heel concreet: je onderzoekt en zorgt voor de uitrol ISDE voor gemeenten. Hierin werk je uit hoe de gemeente subsidie kan aanvragen en ontvangen namens woningeigenaren.
Je borgt de kwaliteit, integraliteit en haalbaarheid en begeleidt de bestuurlijke en politieke context. Hierbij betrek je alle stakeholders, ga je zorgvuldig om met verschillende belangen en houd je gedurende alle fasen de regie.
Opleidisngsniveau
o HBO
Eisen
o A 2 jaar
o HBO Bestuurskunde plus aanvullende opleiding/training op gebied van Energietransitie of HBO opleiding op gebied van Energietransitie
o Kandidaat is bereid om na gunning de integriteitsverklaring van opdrachtgever (zie bijlage) te ondertekenen. Voor aanvang van de werkzaamheden levert kandidaat deze in bij opdrachtgever
o Kandidaat is geen ZZP-er. Dit is geen opdracht voor een zzp-er aangezien dit een functie is die is ingebed in de organisatie, waarbij hierarchisch aangestuurd wordt door opdrachtgever en kandidaat zelf de opdracht moet uitvoeren. Ook via een doorleenconstructie is een zzp-er daarom geen optie
o Een raadsvoorstel geschreven, een onderzoek gedaan inclusief advisering op gebied van duurzaamheid/energietransitie
Wensen
o Specifieke training, traineeship, opleiding Energietransitie
o Enige kennis/inzicht/ervaring van de uitdagingen bij de warmtetransitie op het platteland/ S?dwest-Fryslan