Helpen bij wordpress woocommerce
Opdracht ID: 33734
Budget: € 500 tot € 2000
Geplaatst: 02-06-2023
Reacties: 0
Locatie: , België
Laatst gewijzigd: 29-08-2023
Status: Gesloten
Beste bezoek,
We zijn op zoek naar een ervaren programmeur op het gebied van bol.com. Onderstaande dingen dienen opgepakt te worden. Als het je aanspreekt neem contact met ons op.
De aanpassingen die op bol worden gemaakt, dienen naadloos ge?ntegreerd te worden op onze website, zodat beide platforms synchroon blijven.
De referenties van bol moeten ook worden overgenomen op onze pakbonnen, zodat er geen informatie verloren gaat tijdens het verzendproces.
Het automatisch doorsturen van een track en trace-koppeling van onze website naar bol is niet langer nodig. Er is geen behoefte aan het terugkoppelen van de trackinginformatie naar bol.
Er is een wens voor verbetering van de merkfilters op onze website, aangezien ze momenteel niet altijd correct functioneren. We streven ernaar om dit probleem op te lossen.
Het moet mogelijk zijn om te filteren op productgroepen op onze website, zodat klanten gemakkelijk de gewenste producten kunnen vinden binnen specifieke categorie?n.
Momenteel kampt onze website met traagheid, wat de gebruikerservaring be?nvloedt. We zijn ons bewust van dit probleem en werken eraan om de snelheid te verbeteren, zodat de website soepeler en responsiever wordt.
In plaats van altijd een tweede pagina te moeten printen, streven we ernaar om meerdere bestellingen op ??n pakbon te kunnen plaatsen. Dit bespaart papier en maakt het verzendproces effici?nter.