Domeinarchitect bedrijfsvoering
Opdracht ID: 35888
Budget: € 130 tot € 130 p.u.
Geplaatst: 22-07-2024
Reacties: 0
Locatie: Odijk, België
Laatst gewijzigd: 02-12-2024
Status: Gesloten
De Dienst Informatievoorziening van de politie
De Dienst Informatievoorziening van de politie zorgt ervoor dat onze collega's op straat ?n op kantoor, op de juiste manier worden ondersteund met informatievoorzieningen. De Politie is een informatie-intensieve organisatie die op het juiste moment en op een veilige manier over correcte gegevens van de juiste kwaliteit moet kunnen beschikken.
Sector GGB (Gegevensgebruik en -beheer)
Binnen het Politie Diensten Centrum en de Dienst IV is de sector GGB (Gegevensgebruik en -beheer) voor deze taak verantwoordelijk. De sector GGB bestaat uit vier teams, Privacy, Datamanagement, UX en IV Architectuur. De sector GGB heeft een richtinggevende en bewakende rol op het gebied van architectuur, kwaliteit van gegevens, user experience en gegevensuitwisseling naar ketenpartners. Tevens zien we toe op de naleving van wet- en regelgeving op de genoemde gebieden; we hebben daarbij een regie-, beheer-, kennis- en controlefunctie.
Locaties
De politie werkt vanuit verschillende (PDC) locaties (Driebergen, Utrecht, Odijk, Zwolle). Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij naar de verschillende locaties afreist.
Opleidisngsniveau
o HBO
Eisen
o De kandidaat is ArchiMate gecertificeerd, of aantoonbaar bezig de certificering te halen. Denk hierbij aan het kunnen overleggen van een inschrijving / deelnamebewijs. Ori?nteren op behalen van certificering is niet afdoende.. De kandidaat dient voor het verificatiegesprek het bewijsmiddel te kunnen overleggen. Wanneer blijkt dat de kandidaat niet over het gevraagde diploma beschikt, zal dit leiden tot uitsluiting van de aanvraag
o De kandidaat is minimaal in het bezit van 5 jaar werkervaring als domeinarchitect. werkzaamheden. blijkt, benoem de naam van de opdrachtgever(s) en de perioden (mm-jjjj t/m mm-jjjj)
o De kandidaat heeft ruime kennis van en aantoonbare ervaring met de implementatie van genoemde Doelarchitectuur (bedrijfsvoerings-IV met moderne ERP (SaaS/Cloud) in een multi/hybride-cloud omgeving binnen een Nederlandse overheidsinstelling van de omvang van de politie. Van het opstellen van startarchitecturen, de begeleiding van verwervingstrajecten (RFP's SaaS en implementatiepartners) tot en met implementaties. Waarbij het koppelen van de best practices in de markt (kennis van de markt) aan de politie business wensen/eisen en de wettelijke/overheidskaders essentieel is. werkzaamheden. blijkt, benoem de naam van de opdrachtgever(s) en de perioden (mm-jjjj t/m mm-jjjj)
o Je hebt aantoonbare ervaring als senior(+) domeinarchitect binnen het aandachtsgebied van de Bedrijfsvoering; in het bijzonder binnen het business domein HR/HCM en de meer technische laag van de domeinarchitectuur. Voorbeelden van dit laatste: kennis en ervaring in het technisch koppelen van SaaS/Cloud en de politie legacy systemen via componenten van het Hybride Integratie Platform (zie Gartner), het technische koppelen van de SaaS/Cloud aan de Politie Generieke IV-diensten zoals IAM en diverse maatregelen vanuit informatie beveiliging al dan niet opgelegd vanuit de overheid. het CV bij de werkzaamheden. ervaring uit blijkt, benoem de naam van de opdrachtgever(s) en de perioden (mm-jjjj t/m mm-jjjj)
Wensen
o Bekendheid of werkervaring met de uitgangspunten en opzet van landelijke referentie-architecturen, daarbij ervaring met scaled agile omgevingen en SAFe voor Architect bij voorkeur binnen het veiligheidsdomein. Motiveer de rol van de kandidaat, geef in de toelichting aan hoeveel maanden ervaring met bovenstaande is opgedaan en geef een inhoudelijke situatieschets waaruit deze werkervaring blijkt. De toelichting is beknopt, to the point en mag daar waar nodig puntsgewijs. Middels deze toelichting zal de mate van bekwaamheid beoordeeld worden d.m.v. een puntenverdeling. Tevens zal een inhoudelijke verificatie van dit criterium in de interviewfase plaatsvinden. Alleen een verwijzing naar het CV of een algemene motivatie is niet voldoende en zal geen punten genereren. Onvoldoende t.a.v. de overige aanbiedingen 1/5= Matig t.a.v. de overige aanbiedingen 2/5= Voldoende t.a.v. de overige aanbiedingen 3/5= Ruim voldoende t.a.v. de overige aanbiedingen 4/5= Goed t.a.v. de overige aanbiedingen 5/5= Uitstekend t.a.v. de overige aanbiedingen
o De kandidaat is aantoonbaar in het bezit van werkervaring met risico- en stakeholder management en het leiden en faciliteren van workshops. Motiveer de rol van de kandidaat, geef in de toelichting aan hoeveel maanden ervaring met bovenstaande is opgedaan en geef een inhoudelijke situatieschets waaruit deze werkervaring blijkt. De toelichting is beknopt, to the point en mag daar waar nodig puntsgewijs. Middels deze toelichting zal de mate van bekwaamheid beoordeeld worden d.m.v. een puntenverdeling. Tevens zal een inhoudelijke verificatie van dit criterium in de interviewfase plaatsvinden. Alleen een verwijzing naar het CV of een algemene motivatie is niet voldoende en zal geen punten genereren. t.a.v. de overige aanbiedingen 2/5= Voldoende t.a.v. de overige aanbiedingen 3/5= Ruim voldoende t.a.v. de overige aanbiedingen 4/5= Goed t.a.v. de overige aanbiedingen 5/5= Uitstekend t.a.v. de overige aanbiedingen