DASHBOARD/SCOREBORD ONTWIKKELEN
Opdracht ID: 22077
Budget: € 0 tot € 0
Geplaatst: 08-10-2019
Reacties: 0
Locatie: Leuven, België
Laatst gewijzigd: 11-10-2019
Status: Gesloten
Wij hebben een software toepassing (Memoride) waarbij personen voor wie het moeilijk is om buiten te gaan om fysiek actief te zijn, de wereld kunnen verkennen aan de hand van hyperlapse videos in Google Streetview.
We hebben al meer dan 100 klanten in 10 landen in Europa (woonzorgcentra, ziekenhuizen, revalidatiecentra), en zouden nu (1) een dashboard willen ontwikkelen waarmee onze gebruikers kunnen zien hoe vaak en hoe lang ze fietsen, en hoe hun activiteitsgraad evolueert in de tijd, (2) een module waarmee wijzelf kunnen kijken welke klanten het meest en/of het minst actief zijn, en (3) een scorebord zodat klanten tegen elkaar kunnen strijden over wie het langste, verste, ... kan bewegen.
We hebben reeds een database (PostgreSQL) beschikbaar waarin veel informatie verzameld wordt, maar willen vooral een eenvoudige, intuitieve en aangename interface ontwikkelen zodat (1) de gebruiker zijn eigen activiteitsgraad nauwgezet kan opvolgen en (2) wij het gebruik van Memoride door onze klanten kunnen volgen.