Copywriter
Opdracht ID: 24135
Budget: € 0 tot € 0
Geplaatst: 28-06-2020
Reacties: 0
Locatie: , België
Laatst gewijzigd: 20-07-2020
Status: Gesloten
Beste freelancer,
Ik wens een schriftelijke overeenkomst te laten herwerken naar een vlot leesbaar geheel. (zoals onze overeenkomst heden is opgesteld blijkt het voor onze klanten te 'zwaar om lezen')
De stukken voorzien in:
- Een overeenkomst met de klant van 10 blz.
- Een bijvoegsel / Akte van cessie, van 5 blz.
- Een belofte tot betaling van 1 blz.
De meest geknipe freelancer voor deze opdracht is allicht een jurist met sterke copywrite skills. Maar dat wordt vermoedelijk het zoeken naar een speld in een hooiberg.
Dus..... als alternatief doe ik er vermoedelijk goed aan om in eerste orde de leesbaarheid te laten optimaliseren door een ervaren copywriter. In navolging daarvan denk ik het leesbaar geheel dan door te schuiven naar iemand die het juridisch verder netjes kan op punt stellen en mij tevens een second opinion kan geven met voorziening van de juridische toeters en bellen.
(onze website zijn we aan het herwerken en ook hiervoor hebben we binnen enkele weken iemand nodige die onze wekelijkse nieuwsbrief herwerkt)
Bedankt voor uw aandacht,
An