CI/CD Engineer Machine Learning
Opdracht ID: 37850
Budget: € 95 tot € 120 p.u.
Geplaatst: 04-12-2024
Reacties: 0
Locatie: Apeldoorn, België
Laatst gewijzigd: 11-03-2025
Status: Gesloten
Job Description
Organisatie
Voor onze organisatie wordt een spraak naar tekst dienst (S2T) ontwikkeld. Deze dienst moet generiek opgenomen kunnen worden in diverse gebruikersapplicaties. Er komt ook een dienstverlening die deze dienst doorontwikkelt en 24x7 beheert.
Kern van de Dienst
De kern van de dienst is een large language model (LLM) die op de Nvidia DGX stack draait. De basis van de LLM's wordt specifiek bijgetraind met content uit de organisatie. De S2T-dienst exploiteert de verschillende LLM's die via een application programming interface (API) aangeboden worden aan gebruikersapplicaties. Tevens is de API voorzien van een volwaardig authenticatie- en autorisatiemodel.
Proeftuinen
In diverse proeftuinen wordt gebruikgemaakt van de S2T. De inzichten van dit gebruik leveren aanvullende eisen en wensen op voor de S2T-dienst en dienstverlening. Afhankelijk van de businesswaarde en hoe breed inzetbaar de wensen en eisen binnen de organisatie zijn, wordt besloten of deze ook ondersteund gaan worden.
Team
Binnen het team is er ruimte voor een ervaren software engineer. Deze engineer is in staat om op verschillende deelgebieden mee te werken met de collega's en uit ervaring ook richting te geven.
Opleidisngsniveau
o HBO
Eisen
o De kandidaat heeft minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring met Linux. werkzaamheden. blijkt, benoem de naam van de opdrachtgever(s) en de perioden (mm-jjjj t/m mm-jjjj)
o De kandidaat heeft minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring met Virtualisatie met Kubernetes en docker . expliciet in het CV bij de werkzaamheden. waar deze ervaring uit blijkt, benoem de naam van de opdrachtgever(s) en de perioden (mm-jjjj t/m mm-jjjj)
o De kandidaat heeft minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring met Continuous Integration / Continuous Delivery (CI/CD). deze eis expliciet in het CV bij de werkzaamheden. opdrachtgever(s) en de perioden (mm-jjjj t/m mm-jjjj)
o De kandidaat heeft minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring met Nexus (artifact repositories). het CV bij de werkzaamheden. ervaring uit blijkt, benoem de naam van de opdrachtgever(s) en de perioden (mm-jjjj t/m mm-jjjj)
o De kandidaat heeft minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring met verantwoordelijkheid voor het operationeel houden van productiesystemen. naam van de opdrachtgever(s) en de perioden (mm-jjjj t/m mm-jjjj)
o De kandidaat heeft minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring binnen grote, complexe, politiek-bestuurlijke overheidsinstanties met minimaal 10.000+ medewerkers. de werkzaamheden. blijkt, benoem de naam van de opdrachtgever(s) en de perioden (mm-jjjj t/m mm-jjjj)
Wensen
o De kandidaat heeft aantoonbare werkervaring met Microsoft Active Directory en Microsoft Entra. Motiveer de rol van de kandidaat, geef in de toelichting aan hoeveel maanden ervaring met bovenstaande is opgedaan en geef een inhoudelijke situatieschets waaruit deze werkervaring blijkt. De toelichting is beknopt, to the point en mag daar waar nodig puntsgewijs. Middels deze toelichting zal de mate van bekwaamheid beoordeeld worden d.m.v. een puntenverdeling. Tevens zal een inhoudelijke verificatie van dit criterium in de interviewfase plaatsvinden. Alleen een verwijzing naar het CV of een algemene motivatie is niet voldoende en zal geen punten genereren. werkervaring met Microsoft Active Directory en Microsoft Entra. 5/5= De kandidaat heeft aantoonbare werkervaring met Microsoft Active Directory en Microsoft Entra
o De kandidaat heeft aantoonbare werkervaring met Run:AI. Motiveer de rol van de kandidaat, geef in de toelichting aan hoeveel maanden ervaring met bovenstaande is opgedaan en geef een inhoudelijke situatieschets waaruit deze werkervaring blijkt. De toelichting is beknopt, to the point en mag daar waar nodig puntsgewijs. Middels deze toelichting zal de mate van bekwaamheid beoordeeld worden d.m.v. een puntenverdeling. Tevens zal een inhoudelijke verificatie van dit criterium in de interviewfase plaatsvinden. Alleen een verwijzing naar het CV of een algemene motivatie is niet voldoende en zal geen punten genereren. kandidaat heeft geen aantoonbare werkervaring met Run:AI. 5/5= De kandidaat heeft aantoonbare werkervaring met Run:AI