Besteller - Cluster BCO
Opdracht ID: 36214
Budget: € 55 tot € 60 p.u.
Geplaatst: 14-08-2024
Reacties: 0
Locatie: Lelystad, België
Laatst gewijzigd: 02-12-2024
Status: Gesloten
Waar ben jij van?
Jij krijgt energie van het begeleiden van een proces van A tot Z. Jij bent van meerdere ballen tegelijk in de lucht houden en bij jou staat klantgerichtheid hoog in het vaandel. Je bent een echte netwerker die het team op de kaart weet te zetten.
Jouw functie
In de rol van besteller heb je de verantwoordelijkheid om de afdelingen binnen het cluster te ondersteunen op het gebied van hun bestellingen van producten en diensten. Jij draagt zorg voor de vlotte verwerking van bestellingen, de afwikkeling van factuurblokkades en informeert de betrokken partijen over de status van de bestellingen. Knelpunten probeer jij voor te zijn, maar als ze er toch zijn, weet jij met je communicatieve vaardigheden alle partijen tevreden te houden. Je bent niet bang voor kritiek, maar durft die daar waar nodig is ook te geven.
Je bent in staat om dit op een juiste manier bij alle lagen van de organisatie over te brengen. Als veelzijdig medewerker houd je je bezig met o.a. complexe en uiteenlopende vraagstukken. Je vindt het dan ook een uitdaging om de vraag achter de vraag te achterhalen en niet te rusten tot je alle informatie hebt. Met jouw overtuigingskracht en communicatieve vaardigheden zorg je ervoor dat dit je gemakkelijk afgaat. Je bent je ervan bewust dat je het visitekaartje van de afdeling bent, en je draagt dan ook graag bij aan de kwaliteitsslag die wij als afdeling willen maken. Je weet te verrassen met nieuwe procesvoorstellen en idee?n en bent in staat om op een juiste manier feedback te geven en te ontvangen.
Jouw profiel
Als besteller hou je verschillende ballen in de lucht en weet je daarbij goed het overzicht te bewaren. Je werkt nauwkeurig en kan goed prioriteiten stellen. Ook kan je goed omgaan met pieken in werkdruk en samenwerken met de rest van je team om de continu?teit van de werkprocessen te waarborgen. Bovendien is het een dienstverlenende functie en daarom is goede communicatie met je klanten voor jou erg belangrijk. Je hebt een actieve en professionele werkhouding. Je staat stevig in je schoenen, bent proactief en durft stappen te zetten. Klantgerichtheid staat bij jou zeer hoog in het vaandel. Je dient daarom intern klant- en servicegericht te kunnen werken, waarbij je ook goed weet om te gaan met weerstand. Je neemt graag het voortouw en er wordt van je verwacht dat je meedenkt over specifieke wensen vanuit de organisatie. Je gaat proactief aan de slag met hulpvragen. Waar nodig betrek je je teamleider of inhoudelijk co?rdinator hierbij.
Eisen
o Je hebt werkervaring met bestel-, facturatie-, of inkoopprocessen
o Je hebt werkervaring met het systeem Oracle
o Je hebt werkervaring met Outlook
Wensen
o Je hebt werkervaring binnen de overheid
o Je hebt werkervaring met dagelijks voeren van telefonische gesprekken
o Je hebt werkervaring met Excel