Advocaat
Opdracht ID: 18909
Budget: € 50 tot € 50 p.u.
Geplaatst: 28-05-2018
Reacties: 0
Locatie: Schaarbeek, België
Laatst gewijzigd: 23-12-2020
Status: Gesloten
Geachte,
gedurende nu bijna 7 jaar en vanaf dag een laat ik het verhuurbedrijf minstens eenmaal per jaar weten dat er een lek is afkomstig uit de badkamer. Steeds opnieuw heeft de verhuur firma mensen gestuurd om de schade op te meten wat bijna altijd maar wel na geruime tijd resulteerde in het sturen van verschillende partijen die toen steeds weer zijn komen siliconen spuiten. Zonder enig resultaat. Omdat de muren op meerdere plaatsen enorm waren(steeds zijn) aangetast hebben wij toen in 2017 opnieuw laten weten dat een ECHTE OPLOSSING nodig was, het watr stond op de muren. Uit eigenbelang en na opmeten van de staat van de muren zijn ze wel meteen in actie geschoten. een bedrijf kwam langs om door middel van een camera het enorme waterlek vast te stellen en direct daarna werd mijn badkuip uitgebroken, tegels verwijderd en de voorplaat van de badkamer verwijderd.
Men beloofde ons na de werken dat de badkamer terug in zijn originele staat zou worden gezet. Toen in 2018 alleen maar dreigementen en bedreigingen kwamen,zie de optima way, zag ik mij genoodzaakt de verhuurders in gebreke te stellen. Ik heb ze toen laten weten dat ze 14 dagen hadden om de schade opgelopen aan alle muren te herstellen en vooral ook de badkamer opnieuw in zijn originele staat te herstellen. Na wat strubelingen hebben ze iemand gestuurd om de schade op te meten. Met als gevolg de volgende mail van de syndicus
Bonjour
Suite au conversation ce midi avec notre sous traitant wolf construct on vous confirme qu'on ferais le n?cessaire pour commencer les travaux de r?paration dans votre appartement dans le plus bref relais.
On mis en place les offres pour l'assureur encore ce soir et on va te proposer des dates pour commencer les travaux.
N'hesiter pas a nous contacter si vous avez des questions
Bien ? vous
Fonteyne Filip
Verantwoordelijke
E. Facility services
Een week ging voorbij en kreeg toen de volgende mail :
Goede middag Mr Oliveira,
Na het bezoek ter plaatse en een eerste raming van de schade hadden we overleg met alle betrokken partijen en heb ik hierna volgend de belangrijkst feiten opgelijst :
- De verzekering verwijst naar het oorspronkelijk dossier en het afsluitend cameraonderzoek waarbij als primaire oorzaak het gebrek aan onderhoud van de siliconen werd vast gesteld.
- Gezien de verzekering niet tussenkomt voor gevolgschade bij derden onder de vrijstelling zou er aldaar een faktuur ten bedrage van 343.59EUR tot op heden niet geregeld zijn.
- Verder blijkt uit de foto's die beschikbaar zijn dat de schade langs de livingzijde het gevolg is van het eerste schadegeval en er is nooit opdracht gegeven tot herstel van deze schade.
- Dat de schade aan de livingzijde en inkomhal eventueel erger zou zijn is te verklaren door het feit dat niet gemeld werd dat de tegels boven de badrand niet werden terug geplaatst, U zou daaruit moeten kunnen afleiden dat de schade zou erger worden en U had moeten aangeven dat U Uw badkamer niet kon gebruiken als dusdanig.
- U heeft met andere woorden te weinig gedaan om te voorkomen dat de schade erger zou worden en dus komen we tot een raming voor definief alles in orde te brengen van ongeveer ~2800EUR dit indien we hetzelfde type tegels kunnen terug vinden.
Conclusie is dat ik zonder de goedkeuring van een goed te keuren offerte die in aanvraag is geen verdere akties kan ondernemen, de goedkeuring vna de offerte zou trouwens van U moeten komen.
Verder is er nog de faktuur voor opsporing van het lek en herstel van de oorzaak ten bedrage van 649.16EUR, bedrag dat ik van U tevens moet terug vorderen omdat blijkt dat het niet om een lek in een verborgen leiding ging.
Ik bezorg je maandag alle facturen ter zake en stel voor dat U dit dossier indient via Uw B.A. familiale verzekering
Met vriendelijke groeten
Kind regards
Bien ? vous
John Van Langenhove
Property Consultant
Ik heb een advocaat nodig die al mijn rechten hieromtrent haarfijn uitpluist en omzet en deze bandieten dagvaard.
Ik wil hiervoor geen bal betalen ,zij zijn al jaren in fout, beliegen u constant zie mail met belofte van reparatie.
Ik wil een schadevergoeding per dag dat de werken niet worden uitgevoerd, en ik wil zeker zijn dat ze later geen revanche nemen en mijn huurwaarborg achterhouden.
ik zoek dus een advocaat met haar op zijn tanden en die hier zijn tanden wil inzetten. Ik zorg al meteen voor een schatter die zal vastleggen dat de waterschade aan de muren geen zaak is van een paar maanden maar wel van jaren.
Ik kijk uit naar alle reacties.
Hoogachtend
philip de Oliveira